Home
 

Ünnepváró városi szavalóverseny eredménye 2018

EREDMÉNYEK 2018.

1. évfolyam

I. Botos Olivér - Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

II. Oláh Zoé - Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

III. Dávid Csenge - Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

2. évfolyam

I. Hajnal Réka - Szegő Gábor Általános Iskola

I. Dobos Liza Loretta - Szegő Gábor Általános Iskola

II. Herczeg-Szántó Róbert - Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

III. Nagy Zsófia - Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és AMI

III. Szilágyi Luca - Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

3. évfolyam

I. Száfta Dorka - Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

I. Szekeres Kitti Kíra - Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

II. Rafael Liliána - Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

III. Uri Dominik - Szolnoki Kodály Z. Ének-zenei Ált. Isk. és Néptánc AMI

4. évfolyam

I. Kozma Kíra - Szolnoki Kodály Z. Ének-zenei Ált. Isk. és Néptánc AMI

II. Fenyővári Nikolett - Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

III. Orosz Gréta - Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

IV. Kalotai Kornél - Szandaszőlősi Általános Iskola és AMI

5. évfolyam

I.  Pesti Gréta - Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium

II. Szlankó Janka - Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium

II. Nagy Zorka - Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

III. Horváth László - Szandaszőlősi Általános Iskola és AMI

6. évfolyam

I. Molnár Botond

II. Takó Lilla - Szegő Gábor Általános Iskola

II. Menyhárt Gergő - Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

II. Spisák Anna - Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és AMI

III. Molnár Boglárka - Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

III. Novotni Lívia - Szegő Gábor Általános Iskola

7 – 8. évfolyam

I. Dudás Réka - Szolnoki Kodály Z. Ének-zenei Ált. Isk. és Néptánc AMI

I. Árpási Viktor - Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és AMI

II. Kovács Petra - Szandaszőlősi Általános Iskola és AMI

II. Farkas Bence László - Szandaszőlősi Általános Iskola és AMI

III. Veres Patrik - Szolnoki Kodály Z. Ének-zenei Ált. Isk. és Néptánc AMI

különdíj:  Bakos Gergő - Szolnoki Kodály Z. Ének-zenei Ált. Isk. és Néptánc AMI

Gratulálunk minden résztvevőnek a színvonalas szerepléshez!

Fényképek

IMG_0109

Off 

2018. december 14. péntek This post was written by Categories: FőoldalProgramok Tagged with:
Comments are off for this post


Top