Tankönyvosztás: szept. 3.hétfőn – Tartós tankönyvek listája

Tisztelt Szülők!

Az 1-9. évfolyamok tanulói térítésmentesen kapják következő tanévben is a tankönyveket. Ezek egy része tartós tankönyv, melyeket 3. évfolyamtól az iskolai könyvtárból kölcsönözhetnek a tanulók.

Van köztük használt könyv, melyeket az előző évfolyamtól gyűjtöttünk vissza.
Dönthet úgy a szülő, hogy nem él a kölcsönzés lehetőségével, gyermekének megvásárolja ezeket. Legegyszerűbben a webshop.kello.hu oldalon történő megrendeléssel teheti meg aug. 6-tól.

A Kódex Tankönyvcentrum (1054 Budapest, Honvéd u. 5.) kínálatában megtalálják a közoktatási tankönyvek teljes választékát. Nyitvatartás:
Hétfőtől péntekig: 10-18 óráig, Szombat, vasárnap: zárva.

Tankönyvosztás: szept. 3. hétfő - az évnyitó után

Az alsós tanulók a tanító néniktől kapják meg a tankönyveket. A felsősök az évnyitó után szintén az osztályfőnöküktől veszik át azokat.

Szülők a könyvtárba való beiratkozásnál felelősséget vállaltak a kölcsönzött könyvekért, így 2. évfolyamtól nincs szükség szülői aláírásra.

Tartós tankönyvek listája  a 2018/2019-es tanévre

konyv2

=========================================

.