Te is tudod? – online játék alsósoknak

A Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Gyermekkönyvtára - Janikovszky Éva halálának 15. évfordulója alkalmából - 2018. április 23. és május 27. között Te is tudod? címmel internetes játékot hirdet az általános iskolák alsós tanulói részére.

Ebben az időszakban minden héten egy-egy kérdést teszünk fel az írónő népszerű könyveiből, amelyek a Gyermekkönyvtár Facebook-oldalánlesznek megtalálhatók. A választ tartalmazó szövegrészletek honlapunkról tölthetők leA megfejtéseket névvel, valamint e-mail cím és iskola megadásával várjuk legkésőbb 2018. május 27-éig a gyermekkonyvtar@gyorikonyvtar.hu e-mail címre.

A helyes válaszok beküldői között könyvjutalmakat osztunk ki. Egy válaszadó több kérdésre is küldhet be megfejtést, de nem feltétel, hogy az összes kérdésre helyes megfejtést adjon. A szerencsés megfejtőket e-mailben értesítjük 2018. május 29-én.

1. hét kérdése:
Mit talált a szótárban a történet főszereplője?

A választ tartalmazó szövegrészlet a következő internetes helyről is letölthető:

A válaszokat az alábbi e-mail címre várjuk május 27-éig:
gyermekkonyvtar@gyorikonyvtar.hu

Sikeres böngészést kívánunk!

teistudod

2018. április 22. vasárnap This post was written by Categories: Főoldal Tagged with: