Kedvenc népmeséim – rajzpályázat

A „Kedvenc népmesém” címmel rajzpályázatot hirdet az Életfa Kulturális Alapítvány óvódások és általános iskolások részére.

Pályázni lehet bármely, szabadon választott technikával, téma a kedvenc népmesém illusztrációja a választott népmeséhez. Elbírálás korcsoportonként történik.

A pályázat feltételei:
  • egy fő maximum 3 művel
  • a munkákat szkennelve, digitálisan kérjük küldeni (minimum 150 dpi felbontásban)
  • nem kizáró ok a papíralapon küldés, de amennyiben papír alapon kapjuk meg, a munkákat nem áll módunkban visszaküldeni
  • a beküldött munkákhoz kérjük az alábbi adatokat:
    • pályázó neve, életkora, címe (amennyiben iskola küldi be, az iskola neve, címe, felkészítő tanára neve, elérhetősége is)
    • az alkotás, népmese címe

Beérkezési határidő: 2018. március 2.

Email cím: nepmese@nepmese.hu

Levelezési cím: Életfa Kulturális Alapítvány, 5600 Békéscsaba, Nagy Sándor u. 19.

A legjobb alkotások díjazásban részesülnek.

Pályázati kiírás: nepmese.hu

rajzpalyazat_20180302

2018. február 15. csütörtök This post was written by Categories: Főoldal Tagged with: