Home
 

Ünnepváró szavalóverseny eredménye – 2014

AZ ÜNNEPVÁRÓ SZAVALÓVERSENY EREDMÉNYE

2014. DECEMBER 11.

 

  1.  évfolyam

helyezés

a tanuló neve

a tanuló iskolája

1.

Szoboszlay Mira

Szegő Gábor Általános Iskola

2.

Baricza Lilla

Szolnoki Szent-Györgyi A. Általános Iskola

3.

Nagy Nikol

Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és AMI

2. évfolyam

helyezés

a tanuló neve

a tanuló iskolája

1.

Menyhárt Gergő

Szolnoki Szent-Györgyi A. Általános Iskola

2.

Csató Vivien

Tiszaparti Római Kat. Ált. Iskola és Gimn.

3.

Kókai Zsófia

Tiszaparti Római Kat. Ált. Iskola és Gimn.

4.

Cseh Máté

Szolnoki Szent-Györgyi A. Általános Iskola

5.

Gönczi Dorina

Szolnoki Szent-Györgyi A. Általános Iskola

 3. évfolyam

helyezés

a tanuló neve

a tanuló iskolája

1.

Rafael Melissza

Szolnoki Szent-Györgyi A. Általános Iskola

2.

Hajdu Kincső

Szegő Gábor Általános Iskola

3.

Papp Zétény

Szolnoki Szent-Györgyi A. Általános Iskola

4. évfolyam

helyezés

a tanuló neve

a tanuló iskolája

1.

Özbas Yasin

Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

2.

Gyöngyi Nóra

Szolnoki Szent-Györgyi A. Általános Iskola

3.

Forgács Lili

Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

5. évfolyam

helyezés

a tanuló neve

a tanuló iskolája

1.

Kiss Lili Noémi

Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és AMI

2.

Makai Anna

Széchenyi Körúti Sport-isk. Ált. Iskola és AMI

3.

Magyar Anna Viktória

Szegő Gábor Általános Iskola

4.

Szoboszlai Tamara Szonja

Szegő Gábor Általános Iskola

5.

Karádi Anna Lilla

Szegő Gábor Általános Iskola

 6. évfolyam

helyezés

a tanuló neve

a tanuló iskolája

1.

Hajnal Frida

Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és AMI

2.

Nagy Dorina Kata

Szolnoki Szent-Györgyi A. Általános Iskola

3.

Süle Eliza

Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és AMI

7. évfolyam

helyezés

a tanuló neve

a tanuló iskolája

1.

Balogh Róbert

Széchenyi Körúti Sport-iskolai Ált. Iskola és AMI

2.

Horváth Róbert

Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és AMI

3.

Nagyrónai Koppány

Szegő Gábor Általános Iskola

 8. évfolyam

helyezés

a tanuló neve

a tanuló iskolája

1.

Melkuhn Bendegúz

Széchenyi Körúti Sport-iskolai Ált. Iskola és AMI

2.

Csiffáry Ábel

Szegő Gábor Általános Iskola

3.

Szőke Bence

Szegő Gábor Általános Iskola

 Gratulálunk a versenyen résztvevőknek és a szép eredményt elérőknek!

Off 

2014. december 11. csütörtök This post was written by Categories: Programok Tagged with:
Comments are off for this post


Top