„Történelmi séta Szolnokon” c. előadás és interaktív foglalkozás

2014. január 13-án dr. Kertész Róbert régész, a Damjanich Múzeum munkatársa tartott előadást iskolánk aulájában. Köszönjük neki!

Az előadás után Tóthné Czinege Ildikó és Kovács Gáborné Juhász Éva vezetésével interaktív foglalkozáson vehettek részt a gyerekek a könyvtárban, ahol tanulóink újabb ismereteket szerezhettek Szolnok történelméről és további kérdéseket tehettek fel dr. Kertész Róbertnek.

Az előadás és foglalkozás képei megtekinthetők könyvtárunk elektronikus képtárában.

===

Szolnok város történelmének, nevezetességeinek megismeréséhez segítőt hívunk iskolánk aulájába. A programra gyermekeket, szülőket és pedagógusokat várunk.

A szakember előadása után, ahhoz kapcsolódva interaktív foglalkozásra várjuk az érdeklődőket.

2014. január 13. hétfő This post was written by Categories: HelytörténetProgramok Tagged with: