Meghívó a “Gyógyító mesék” című előadásra és interaktív foglalkozásra

Felnőtt könyvtárhasználóinkat, a pedagógusokat és a szülőket ezúton is meghívjuk 2013. szeptember 3-án 14 órakor kezdődő “Gyógyító mesék” című előadásra és interaktív foglalkozásra iskolánkba.

Gyógyító mesék” című előadás – előadó: Boldizsár Ildikó meseterapeuta

Az előadás példákkal szemlélteti a mesék és a valóság konkrét kapcsolatát, bemutatva azok iskolai alkalmazásának néhány lehetőségét, a mesehősök szerepét a személyiség-diagnosztikában. Megváltoztatható-e a mesékkel az egyén, a társadalom lelki egészsége, sorsa, boldogsága? Előadónk: Boldizsár Ildikó meseterapeuta – honlapja:

Gyógyító mesék” interaktív foglalkozás

Az interaktív foglalkozáson a hallgatóság (felnőtt könyvtárhasználók pedagógusok) elkészítik saját meséjüket, melyet közösen elemeznek az előadóval. A mesehősök modellezik a különböző személyiségjegyeket, magatartási és viselkedésformákat. A végén a mesehősben a hallgatóság egyik-másik tagja magára ismer!

Meghívó letöltése

Tovább a Meseterápia oldalára

2013. szeptember 9. hétfő This post was written by Categories: Programok Comments are off for this post